PODZIM 2019 VYZÝVÁ K REBELSTVÍ

Kašlete na pravidla. Odložte na chvíli slušné halenky, vysoké podpatky a nechte se zlanařit novou kolekcí Rebel calling, která ženy vyzývá, ať se směle pustí do outfitů plné černé, kára, rocku i asymetrie. Podzim 2019 může být normální, a nebo o něco dramatičtější, revoluční… Co zvolíte vy?

Bílá košile s rozházenými čísly – kousek leda tak pro slečnu do třetí třídy? Ale kdepak. V nové kolekci Rebel Calling najdete takovou, kterou můžete obléknout i do kanceláře (tedy pokud nemusíte držet přísný business dress code). V kolekci pořídíte velmi trendy džínovou sukni s potrháním, kterou unosíte hravě nejen na podzim, ale i na jaře a během dalšího léta.

Metalické šaty vázané okolo krku a k nim ponožkové tenisky na vysoké podrážce? No klidně. Když rebelovat, tak ať to stojí za to. Šaty doplněné o pásek, koženou bundičku a tenisky můžete vzít na běžný pracovní den, pak stačí jen nazout vysoké podpatky a odepnout pásek, a večerní look máte hotový za pět sekund. Skvělá volba, pokud nemáte čas se stavit doma a převléknout se. A že září bude jeden velký večírek, alespoň pro ty školou (ne)povinné!

Pokud vám kolekce Rebel calling v něčem dává opravdu hodně na vybranou, jsou to sukně. Od metalických skládaných v midi délce, přes kárované až ke vzoru hadí kůže. Sukni si tady musí vybrat každá žena. To byl asi také záměr, jako kdyby kolekce naznačovala, že letos na podzim to bez delší sukně už vážně nepůjde!

Sukně se vzorem hadí kůže 599 Kč | Barevná sukně 749 Kč | Kostkovaná sukně 599 Kč

Asymetrie pro odvážné a znuděné konvenční módou, áčková sukně s mašlí v pase pro ty, kteří si nechtějí zas tak vyskakovat a nádherné midi šaty s podzimním motivem pro všechny dámy, které ví, že takové šaty se jim budou ještě hodně hodit. Dají se zkombinovat s křivákem i huňatým svetrem a hodit se budou také v zimě – to díky dlouhým rukávům a tmavému barevnému spektru. Které poputují do vašeho košíku?

Podzimní šaty 899 Kč | Asymetrické modré šaty 899 Kč | Khaki šaty 799 Kč
Celou kolekci si můžete prohlédnout na ANSWEAR.CZ!

Leave a Reply