PONOŘTE SE DO ZAHRADY PLNÉ KVĚTŮ S NOVOU KOLEKCÍ ANSWEAR

Answear vítá jaro s kolekcí plnou jemných pastelových odstínů, rozmanitých květů a ženských siluet. Pojďte si zažít atmosféru jarní rozkvetlé zahrady, která za námi doopravdy přijde až za pár týdnů. A nakupujte, ať jste připravená. Kolekce Secret Garden má totiž vše, co na jaro chcete.

answear jarní kolekce secret garden (4).jpg

Jemné pastely

Kolekce Secret Garden je dostatečně rozmanitá tak, abyste si v ní našla to své pro jakoukoli jarní náladu. Jedním z hlavních spojovacích bodů jsou pastelové odstíny nejen na vrchních dílech, ale také na skinny kalhotách nebo midi sukních. Celá kolekce představuje méně časté povrchové úpravy materiálů, které mohou vytvořit při vzájemném spojení neotřelé kombinace. 

secret garden jarní kolekce answear 2019 (3)

Levandulový lesklý top 469 Kč | Bledě modrá sukně 899 Kč

Květované vzory

Květy drobné, velké, pestrobarevné i tón v tónu. Secret Garden má samozřejmě všechny, na které si jen dokážete vzpomenout. Najdete je převážně na šatech s dlouhým rukávem, které oceníte právě v nevyzpytatelném jarním počasí. Objevují se také na trendy plisovaných sukních v midi délce. Answear je pojal tak různorodě, že si vyberou i ty ženy, které se jindy květinám na oblečení obloukem vyhýbají.

secret garden jarní kolekce answear 2019 (1)

Hořčicově žluté midi šaty 899 Kč | Starorůžové šaty 899 Kč

Semišové a kožené doplňky

Žádná kolekce se neobejde bez doplňků, obuvi a kabelek. Answear před časem začal u svých doplňků sázet spíše na pravou kůži, u níž budete profitovat z vyšší kvality a potažmo výdrže. Secret Garden obsahuje i ledvinky, tenisky nebo semišové sandálky na módním špalkovém podpatku. Unosíte je kromě květinových šatů také k běžným modrým džínám. Plus jsou ještě pohodlné. Takže rychle hledejte svou velikost, budou se vám (nejen) letošní sezónu hodit.

secret garden jarní kolekce answear 2019 (2)

Kožená kabelka 1 199 Kč | Semišové sandálky 749 Kč

Zdroj fotografií: answear.cz