ROMANTICKÉ PRÁDLO LNK RULES NA PŘEHLÍDCE OBKLOPILY ROSTLINY

Přijměte jedno malé pozvání. Pokud vám unikla jedinečná přehlídka LNK Rules v prostorách Botanické zahrady Univerzity Karlovy, pojďte se alespoň zpětně podívat, jak dokonale nám na ní bylo. Něžné prádlo ve spojení s decentními šperky, jedinečnými koženými doplňky a květinami jednoduše bralo dech.

lnk rules spodní prádlo přehlídka 2018 (2)

Nezapomenutelná atmosféra

Česká republika je bohatá na módní akce a přehlídky, avšak jen málo z nich má světovou úroveň a tak příjemnou atmosféru. Elen Kožuszniková se svou značkou LNK Rules uspořádala přehlídku, která rozhodně předčila očekávání a také české standardy. Pro uvedení své nové kolekce spodního prádla zvolila prostory plné rostlin, sukulentů a květin – Botanickou zahradu Univerzity Karlovy. Nikdy by nás nenapadlo, že spojení světa flóry a něžného moderního spodního prádla bude tak nezapomenutelné.

lnk rules spodní prádlo přehlídka 2018 (5)

Něžná krajka

LNK Rules pracuje na svém prádle především s jemnou krajkou. Modely již na dálku dýchají ženskostí a také přirozeností. Autorka se vyhýbá výplním a kosticím, krajku na podprsenkách maximálně podšívá druhou látkou, aby ji zpevnila a prádlo tak bylo nositelné a pohodlné i ženám s větší velikostí než je B. U kalhotek volila většinou lehce průsvitné materiály, které působí jemně a nenuceně. U LNK Rules nenajdete prvoplánově provokativní prádlo, zato takové, které vypadá nejen stoprocentně žensky a romanticky, ale také je příjemné na nošení.

lnk rules spodní prádlo přehlídka 2018 (3)

Detailní zpracování

Precizní zpracování veškerých detailů vás přesvědčí, že se jedná opravdu o prádlo od profesionála. Elena pracovala zejména s drobnými krajkami v neutrální béžové, smetanové a bílé, které doplnila elastickým bílým body a několika černými kousky. Jedinečným modelem byla sukně do poloviny lýtek, kterou modelka oblékla pouze s ledvinkami od návrhářky Adély M. Příjemně překvapila různorodost prádla, modely se neopakovaly, jednalo se vždy o jedinečné zpracování jak horního, tak spodního dílu.

lnk rules spodní prádlo přehlídka 2018 (4)

Fotograf: Vojtěch Tesarek @vojtates