SHÁNÍTE DOKONALÉ DŽÍNY? PAK NA TOHLE ZAPOMEŇTE

Jak snadné bývá podlehnout módním trendům?! Jak lehce nabudeme dojmu, že nové flare jeans potřebujeme právě tehdy, když je oblékají všechny módní influencerky a jak těžko se podléhá džínům, do kterých by přeci stačilo zhubnout jen pár kilo?! Jenže pokud to s výběrem nových a opravdu dobře padnoucích džín myslíte vážně, je třeba trochu změnit přístup.

Pravidlo první – nepodléhejte sezónním trendům

Jen zřídkakdy vám mohou přinést nadčasové džíny, které perfektně padnou. To jde tak trochu proti podstatě trendovosti. S trendy je skvělé experimentovat, ale střih, který vám sedne bude módní vždy!

Pravidlo druhé – neopovrhujte jiným stylem, než je ten váš

Oblíbili jste si mom jeans a teď od nich nechcete upustit? Nebo jste zarytě přesvědčeni, že vašim štíhlým lýtkům nejlépe pasují ultra skinny a zvonáče obcházíte obloukem? Až budete někdy v dobré náladě, zkuste dát rozličným džínovým střihům šanci. Věříme, že některý z nich vás dokáže mile překvapit.

Pravidlo třetí – otestujte si kvalitu

Nejlépe si kvalitu ověříte léty nošení, praní a nošení a praní. Ruku na srdce, jasně, to v obchodě nestihneme. Kvalitní denim by měl být pevný, ale v dnešní době bychom se jen těžko obešli bez pár přidaných strečových vláken.

Pravidlo čtvrté – dobře padnout znamená moct se hýbat

Na nepadnoucí džíny jste už příliš staří. Ať vám je 17, nebo 70. A také žijete až v příliš hojné době. Pro nesprávný střih tedy není žádná přijatelná výmluva. Džíny, které vám dobře sednou, vám musí umožňovat se v nich hýbat. Na kousky, ve kterých si nemůžete podřepnout nebo se ohnout, zapomeňte dřív než zahlédnete tečku na konci této věty.

Leave a Reply