SPODNÍ PRÁDLO NABÍZEJÍCÍ POHODLÍ BEZ ZTRÁTY SMYSLNOSTI

Bohužel to tak bývá. Jakmile se ve spodním prádle cítíte pohodlně, na pohled už tak úžasné není. Možná, že působíte sebevědomě, ale i laik pozná, že na ramínkách v obchodu visí stylovější kousky. Česká značka spodního prádla Lorii si zakládá na tom, že v jejich modelech se budete cítit dobře, žensky i smyslně.

lorii podprsenky kalhotky česká značka (4)

Právnička, co měla sen

Podobně jako začínají jiné příběhy, začal i ten Petřin. Hledala sama pro sebe ideální spodní prádlo, které ji bude pohodlné, ale zároveň si v něm bude připadat hezky a žensky. Bralette podprsenky z obchodů, které by zdánlivě oba body splňovaly, ji však neseděly, jak by si přála. Sebrala odvahu, zašla do švadlenky, nakoupila vše, co bylo potřeba a požádala babičku, aby ji naučila šít. Ze šití spodního prádla pro sebe a potom pro kamarádky se stal projekt, kterého se už Petra nechtěla pustit. A začal ji vydělávat. Sama stále stojí za navrhováním a šitím podprsenek, komunikací se zákaznicemi a balením a odesíláním objednávek.

lorii podprsenky kalhotky česká značka (3)

Jak vlastně podprsenku vybrat

Návrhářka značky Lorii na svých stránkách přehledně zodpovídá nejčastější dotazy ohledně spodního prádla a také popisuje, jak se správně změřit a prádlo vybrat. Apeluje na ženy, aby se opravdu pečlivě přeměřily a mužům poskytuje jednoduchou pomůcku, jak správnou podprsenku ženě vybrat. Zároveň přispívá k boření mýtu o tom, že většina žen má velikost 75B. Všechny modely podprsenek vám ráda za příplatek upraví na míru tak, aby opravdu bezchybně seděly. Díky absenci výztuží i kostic nabízí značka Lorii ideální řešení třeba pro ženy, které mají každé prso jinak velké nebo i pro ty, kterým jejich specifický tvar prsou znesnadňuje nákup košíčkové podprsenky v obchodech.

lorii podprsenky kalhotky česká značka (2)

It’s Lorii time

Nabídka značky Lorii se dělí na stálou a na limitovanou kolekci. Limitované modely jsou odvážnější a pracují s více barvami. Najdete mezi nimi třeba podprsenku z bílého průsvitného materiálu s černým lemováním a zapínáním. Hlavní aktuálně prodejná kolekce nese název It’s Lorri time a podprsenky pojmenovává podle dnů v týdnu a také podle toho, jestli se hodí na ráno nebo večer. Berte to spíše jako kreativní hříčku, i když je jasné, že na úterní dopoledne většina žen nosí trochu jiný model než na páteční večer. I názvy vám tak mohou lehce napovědět, pro jakou příležitost je braletka vhodná. Kolekce nabízí podprsenky v bílém a černém provedení a třech velikostech (XS, S a M). S výběrem vhodné velikosti pomůže tabulka.

lorii podprsenky kalhotky česká značka (5)

Zdroj fotografií: Lorii.cz