TOHLE ODKOUKEJTE OD NÁPADITÝCH LONDÝŇANEK

Zatímco probíhají ty nejdůležitější módní přehlídky Haute Couture, streetstyloví fotografové pečlivě zkoumají jejich návštěvníky. Neunikne jim žádná bizarnost ani zárodek nových trendů. Spousta žen i mužů z řad návštěvníků londýnských show mají na sobě předpoklady něčeho, co se může uchytit a stát se masovým trendem. Dopředu ani oni sami, ani nikdo jiný netuší, co se povede a co bude navždy pohřbeno. O tom rozhodujete (i) vy.

Mikina sportovně

Mikina rozhodně nenáleží jen do části šatníku vyhrazené na sport. Jak ukázala tato stylová žena, mikinu lze obléknout i v duchu elegantního outfitu. Spojte ji s černým pánským sakem a třeba paper back kalhoty. Psaníčko a lodičky budou ideálním doplňkem.


All beige

Těžko popsat, co tvoří to kouzlo celobéžových outfitů. Žebrovaný rolák v camel odstínu, flaušový kabát, paper back kalhoty se zavázaným pruhem béžového úpletu v pase. Takto vyjmenované se zdá, že je té béžové a teplých silných materiálů příliš, ale když se podíváte? Ten outfit by nemohl být lepší!

Přečtěte si také Béžová definitivně módní barvou roku 2019

Velké pásky jsou zpět

Není to tak dávno, co vyšly z módy, udělaly si kolečko a jsou tu znovu. Skvěle doplňují třeba dlouhé bohémské šaty s jemnými vzory. Ale po vzoru Londýňanek jimi můžete zvýraznit pas i u celočerného elegantního outfitu.


Chic leopard

Zvířecí vzory jde nosit s grácií. Tato sympatická brunetka nám dokazuje, že leopardí vzor lze dokonce nosit tak, že byste si ho na první dobrou ani nevšimli. To je co říct! Až se příště budete v obchodě rozplývat nad halenkou se zvířecím potiskem a dlouhým rukávem, tak než ji necháte viset na ramínku s odůvodněním, že ji nemáte jak nosit, vzpomeňte si na tento vychytaný look.

Přečtěte si také Jak se nosí zvířecí vzory?

Smaragdový monochrom

All black umí každý. All beige už jen někdo. All green je challenge pro profesionály. Chlupatý kabát v odstínu zeleného polodrahokamu a plisovaná sukně v midi délce ve stejné barvě jsou nepřehlédnutelnými kusy šatní skříně každý sám za sebe. A co potom dohromady? Když bílé kozačky vyměníte za černé, outfit trochu uzemníte a můžete v něm vyrazit kamkoli.


Dopis místo kabelky

Detaily dělají celek tím, čím je. Kabelku s poštovními známkami a adresou asi jen tak někde neseženete. To vám ale nebrání v tom, abyste si ji nezkusili vyrobit sami doma. Nášivky poštovních známek seženete v galanteriích a potom už jen stačí bílý nesmývatelný fix a černá taška. Jděte do toho! Takovou kabelku vám budou všichni mlsně okukovat.


Zebra

Tato žena přesně věděla, jak obléknout formální kousky dohromady a vytvořit přitom look hodný opravdové trendsetterky. Zebří pruhy na oversized saku, plisovaná mini a metalické oxfordky potvrzují pravidlo, že v módě vítězí neočekávané kombinace.

Zdroj fotografií: vogue.co.uk

Leave a Reply