TYTO DESIGNOVÉ KOUSKY MUSÍTE MÍT!

Léto se pravidelně nese ve znamení cestování – ať už malých výletů po krásách domoviny, nebo těch větších, dlouho očekávaných dobrodružství za hranicemi. Vendula Stoklásková, majitelka 100CLASS concept store, připravila výběr těch nejlepších doplňků, které vám všechny vaše cesty zpříjemní na maximum.

Nezbytné drobnosti nebo mokré plavky sbalíte do taštičky Langackerhaeusl. Do kufru nezapomeňte přihodit i ponožky V páru s motivy československého objevitele vesmíru a sójovou svíčku Glyk, abyste se cítili jako doma. A když vám zbyde chvilka času, zkrášlete si nehty šetrnými francouzskými laky Nailmaniac, v plážových pantoflíčkách se budou skvěle vyjímat. Teď už jen zbývá vyrazit na další výlet! Na všechny zážitky (a přečtené knížky) jsou tu navíc stylové a ručně vyrobené české zápisníky Black Brick a Knihář.

Navíc můžete až do konce září využít jedinečnou slevu!

Zápisníky na zážitky: Knihář a Black Brick. Knihář je designový čtenářský deník, do kterého si můžete jednoduše zaznamenávat své dojmy z oblíbených knih. Tím pádem se stane zápisníkem vašeho života a příběhů, které do něj promlouvají. Black Brick je tečkovaný nebo linkovaný notes, který je výsledkem pečlivé ruční práce. Každý kus je originál a vy si tak můžete dopřát tradiční české knihařské řemeslo v moderním designu.

Svíčky Glyk. Jsou vyrobené ze sóji, která není na rozdíl od klasického parafínu toxická. Díky praktickému obalu s víčkem si je můžete pohodlně zabalit i s sebou na cesty.  K dostání je ale i větší balení ve skle. Tyhle svíčky jsou navíc velice příjemně parfemované. Můžete obdivovat širokou paletu vůní od květinových až po ty ryze pánské či kouřové…

Taštičky Langackerhaeusl. Nepostradatelní pomocníci z pratelného papíru – to jsou originální taštičky německé výroby. V kufru nezaberou téměř žádné místo navíc a mají zcela všestranné využití. Vybírat můžete z limitované kolekce s ilustracemi španělské výtvarnice Teresy Pon la Mesa, nebo z klasických jednobarevných v různých odstínech a úpravách.

Ponožky V páru. Jak už název napovídá, tyhle ponožky mají praktickou patentku, díky které se jednoduše sepnou k sobě a ani v pračce se neztratí. Motiv s názvem Remkovky vznikl na počest čtyřicetiletého výročí letu československého kosmonauta Vladimíra Remka do vesmíru. Vůbec nevadí, že se chystáte třeba jenom na chalupu, ponožky se budou určitě hodit.

Laky na nehty Nailmatic. Francouzská značka, která si zakládá na tom, že své laky vyrábí výhradně lokálně a neobsahují žádné škodlivé látky – 84 % ingrediencí je čistě přírodního původu. Mají vegan a cruelty free certifikaci a obsahují UV filtr, který zabraňuje zabarvení a žloutnutí nehtů. Na rozdíl od jiných laků na přírodní bázi mají také velmi příznivou cenu a širokou paletu barev, která se průběžně mění v souladu s trendy. Jsou optimálně tekuté, rychleschnoucí, dobře kryjí a skvěle se nanášejí.

Ať už si brousíte zuby na jakýkoli nádherný a originální kousek ze 100CLASS concept storu, všechny můžete mít až do 30. září 2019 s 10% slevou. Voucher na slevu najdete zde.

Zdroj fotek: stoclass.com
PROMOTION

Leave a Reply