NEJLEPŠÍ KRÁLOVSKÉ OUTFITY MEGHAN MARKLE

Meghan Markle není členem anglické královské rodiny ani půl roku, na veřejnosti se ale objevuje velmi často a díky tomu také naplno ukazuje svůj výklad konvenčního královského stylu. Tohle byly zatím její nejlepší outfity.

pět nejlepších královských outfitů meghan markle (3)

Úplně první událost hned po svatbě znamenala pro Meghan jistě velkou výzvu. Co obléci poprvé jako oficiální členka královské rodiny a zároveň neztratit svůj osobitý styl? Vévodkyně ze Sussexu se rozhodla pro šaty v pleťovém odstínu britské značky Goat. Očekávanou konvenčnost splnily svou délkou pod kolena, jednoduchostí a elegancí. Meghan díky nim světu ukázala, že ale má svou hlavu – rukávy totiž byly ušité z průsvitné látky, která do královského šatníku tak úplně nepatří. Šaty doplnila o metalické drobné psaníčko a klobouk.

meghan markle goat šaty.jpg

Úzké midi šaty od značky Brandon Maxwell oblékla vévodkyně na recepci v Londýně. Doplnila je pouze nude lodičkami na jehlovém podpatku. Působila elegantně, decentně a stále svá.

pět nejlepších královských outfitů meghan markle (5)

Na okamžik zadržte dech. Pokud některé šaty Meghan Markle opravdu padly, byly to tyto černé od Diora. Jsou ušité z černého saténu, pas zdobí tenounký pásek ve stejné barvě a sukně končí lehce pod koleny. Vévodkyně k nim vzala světlé semišové lodičky a fascinátor od Stephana Jonese.

pět nejlepších královských outfitů meghan markle (2)

Křest nejmladšího přírůstku královské rodiny – prince Louise, byl jednou ze zásadních událostí, kterých se Meghan Markle už jako Vévodkyně ze Sussexu účastnila. Svou volbou oblečení nadchla. Na křtu se ukázala v olivově zelených šatech Ralpha Laurena a lodičkách od Manolo Blahnik. Rukavice, psaníčko i klobouk sladila do totožného odstínu a vypadala opravdu fantasticky.

pět nejlepších královských outfitů meghan markle (4)

Její skvělý módní vkus se ukázal během oficiální návštěvy Irska. Oblékla elegantní černý kalhotový kostým od Givenchy – tedy totožné značky, která navrhla její svatební šaty. Vzala si k němu Givenchy kabelku a černé lodičky od Sarah Flint.

nejlepší outfity meghan markle.jpg

Zdroj fotografií: Fashionista.com