ZNÁTE LETNÍ TRENDY 2019?

Velký přehled letních trendů 2019 je tady! Přinášíme přehled deseti nejvýraznějších prvků, které v létě prostě nepůjde minout. Pozitivní zprávou je, že většina z nich se k sobě hodí, lze je kombinovat a nejsou příliš výstřední. PS: Jako malou nápovědu říkáme, že léto 2019 přeje přírodě a boho stylu.


Béžová

Béžové odstíny k letnímu počasí neodmyslitelně patří. Skvěle se dají kombinovat se slaměnými nebo hnědými doplňky a ladí k opálené kůži.

Přečtěte si také: Béžová definitivně barvou roku 2019


Saténové šátky

Vzorované saténové šátky ve vlasech i na kabelkách zažívají velký návrat. Seženete je snad úplně všude od luxusních butiků přes běžné řetězce. Umí perfektně osvěžit celý outfit a přidat mu na sofistikovanosti.

Přečtěte si také: Jak nosit saténový šátek


Kostkované šaty

Jemná i větší kostka, jako z fotek vašich maminek zamlada, si užívá svůj návrat na scénu módních trendů. Kostkované šaty patří mezi must have kousky nové sezóny. PS: Halenka se také počítá!


Midi délka

Mezi trendy se vplížila už loni, letos graduje. Sukně a šaty končící v polovině lýtek nosí ženy, které vědí, že méně, bývá více. S midi délkou si totiž zase můžete dovolit hlubší výstřih. Budete působit žensky, ale ne lacině.


Výrazné knoflíky

Další retro, které obdivně nakupujeme a nosíme. Halenky, šaty a sukně s knoflíky v přední části prostě nejde nemilovat. Nejčastěji je budete potkávat v neutrálním odstínu hnědé nebo béžové.

Přečtěte si také: Bez těhle šatů se letos neobejdete

Cyklistické šortky

Asi jediný z trendů, který nekoresponduje s bohémským stylem. Patří spíše do města, ke crop topovým širokým mikinám, ugly sneakers a ledvinkám. Nedostanou asi každého, své příznivce už ale postupně sbírají.


Výšivka

Bledě modré košile s perforovanými rukávy obšitými tmavě modrou výšivkou už jste určitě v obchodech i na Instagramu postřehli. Tímto zpečeťujeme, že se jedná o trend letošního léta. S trochou šikovnosti a trpělivosti se do výšivky můžete pustit sami. Sledujte nás dál, přineseme návod.


Len

Lněné oblečení disponuje řadou výhod přírodního materiálu. Jeho velkou nevýhodou je však vysoká mačkavost. Proto na to pamatujte, až si budete vybírat své dovolenkové lněné kousky.

Přečtěte si také: Len – oblíbený letní materiál


Madeira

Jemný romantický trend letošního léta oceníte zejména na halenkách, košilích a šatech. Kombinovat se dá s denimem pro výsledný prvotřídní boho look.

Přečtěte si také: Madeira trendem léta 2019


Pruhované kalhoty

Volné pruhované kalhoty z přírodních materiálů vám dovolí se i v parných letních dnech stále cítit pohodlně a svěže. Spojit je můžete se saténovými tank topy nebo basic triky.

Přečtěte si také: Ženy znovuobjevily široké kalhoty

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply