ZNÁTE NESTÁRNOUCÍ LEGENDÁRNÍ NÁRAMEK?

Jsou šperky, které nestárnou. A pak jsou šperky, které nejen nestárnou, ale jsou trendy i po padesáti letech. Mluvíme o Cartier Love Bracelet. Náramku, který baví ženy už téměř padesát let a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom v budoucnu mělo něco měnit.

cartier love bracelet nestárnoucí náramek

Luxusní auto nebo luxusnější náramek?

Značka Cartier, která ho téměř před padesáti lety navrhla, vyrobila a poslala na trh, se považuje za jednu z nejhodnotnějších a nejdůležitějších značek v módním a šperkařském průmyslu vůbec. Z monitoringu internetových vyhledávačů navíc vyplývá, že pojem “cartier love bracelet” vůbec neklesá na popularitě a lidé se o něj souvisle zajímají pořád stejně. Love Bracelet je nadčasový, jednoduchý a minimalistický. Výrobce ho nabízí ve stříbrném, žlutém a růžovém zlatu. Prezentuje ho jako náramek lásky, který vznikl v roce 1970 v New Yorku. Nejlevnější model vyjde v přepočtu na devadesát tisíc korun, cena se však může vyšplhat až na neuvěřitelný jeden a čtvrt miliónu korun.  

cartier-love-bracelet-248279-1548435809632-image.750x0c

Legenda, na kterou nic nemá

Podobně jako Birkin kabelka, Chanel No°5 nebo lodičky Louboutin, Love Bracelet patří mezi legendy módy. Na zápěstí ho nosí slavné a uznávané ženy od hereček, zpěvaček a modelek přes vysoce postavené manažerky a it girls. Není výjimkou, že jich na zápěstí má módní ikona hned několik. Dohromady totiž vypadají nejlépe.  V čem spočívá jejich nepřekonatelnost? Mimo jiné také ve skutečnosti, že se hodí vždy, všude, každému a k čemukoli. Dokonale doplní večerní róbu na honosný bál stejně jako ripped jeans a ležérní espadrilky. Cartier před půl stoletím vymyslel doplněk, který nestárne, zachovává si svou nonšalantnost a jen tak ho nic nepřebije.

cartier-love-bracelet-248279-1517412391315-image.750x0c

Zdroj fotografií: whowhatwear.com ; cartier.com ; Getty Images