NAKUPTE SI VINTAGE OBLEČENÍ A NAUČTE SE HO NOSIT

Fashion Revolution Week je již za rohem. Startuje 23. dubna a probíhat bude až do 28. dubna 2019. Součástí osvětového týdne módy, který upozorňuje na aktuální konzumní styl, problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování, bude i pražský 100CLASS concept store. Připravil pro vás akci #catchbyme aneb pop up s výběrovým vintage oblečením.

GRE_7149

Plný šatník, ale stejně nemáte co na sebe?

Jistě, která z nás to nezná? Každé ráno stojíme před oblečením nacpanou skříní, až šroubky v pantech povolují, ale přitom vždy proneseme tu stejnou větu. Jenže nechce se vám jít po obchodech, nechcete se brodit mezi davy lidí a zbytečně utrácet své peníze, když toho zjevně máte až příliš?

GRE_3709

100CLASS concept store je jakousi malou oázou nadčasové módy a designu soustavně. Ale pro nadcházející týden majitelka Vendula Stoklásková navíc připravila akci #catchbyme: stávající sortiment obchodu, ve kterém najdete tvorbu českých a slovenským designérů a nezávislých evropských značek, doplní minimalistické oblečení z druhé ruky. Ke koupi budou například basic košile ze 100% bavlny, vlněná saka a kalhoty nebo květinové šaty. Vše v cenách od 300 do 1000 korun, s láskou a péčí vybrané právě majitelkou butiku. A Vendula vám pomůže i se stylingem. Nebo se můžete přijít jen tak podívat a popovídat si o udržitelném šatníku.

Zdroj fotografií: Vendula Stoklásková (archiv 100CLASS concept store)
» PROMOTION «