NOVÝ ŽIVOT PRO STARÉ OBLEČENÍ: DARUJTE A ZÍSKEJTE SLEVU

Přiznejme si, kdo z nás nemá ve skříni několik kusů oblečení odsouzeného k pouhému lapání prachu? Co kdyby však existoval způsob, jak mu téměř bez námahy dát nový smysl a zároveň získat atraktivní slevu třeba na nové šaty nebo zimní bundu? Nový obchod s udržitelnou módou COPE spustil 1. února kampaň #druhýživot, při které vám za vaše staré oblečení nabídnou slevu až 20 %. A to už se vyplatí, ne?

COPE DAROVÁNÍ OBLEČENÍ

U COPE najdete širokou škálu oblečení vhodného na pracovní schůzku i na večer s přáteli. Obchod se zaměřuje na tzv. slow fashion, neboli pomalou módu, u které je vždy na prvních místech kvalita a nadčasovost. Patrná je inspirace skandinávským minimalismem a citem pro detail. Aktuální kolekce si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

Jak to funguje?

Nepotřebné oblečení stačí vyprat a vzít s sebou při příští návštěvě kamenného obchodu COPE v Husitské ulici na pražském Žižkově. Z pochopitelných důvodů nemá cenu nosit zašpiněné či jinak poškozené oděvy. Prodavačka vám pak výměnou za něj nabídne slevový poukaz až na 20% slevu podle počtu jednotlivých kusů (jeden kus rovná se sleva 4 %, maximálně však 5 kusů). Slevu můžete následně uplatnit ihned, nebo kdykoli během následujících tří měsíců, a to i v jejich internetovém obchodě.

Co se s mým oblečením stane?

Tým pracovníků získané oblečení nejprve zkontroluje a vytřídí. V pravidelných intervalech ho následně odveze potřebným v pražských azylových domech. Naším cílem je, aby vybrané oblečení nekončilo na ramínkách v second handech, ale pomohlo konkrétním lidem napříč Prahou, kteří se častokrát ne vlastní vinou ocitli v těžké životní situaci,“ říká Daniil Chebotarev, zakladatel COPE.

Nikdy tak nebyl lepší čas na to provětrat šatník a pokud si při tom ještě můžete navíc udělat radost zlevněným kouskem, tak zkrátka není co řešit. Vdechněte oblečení #druhýživot.

Zdroj fotografií: essentials.com
» PROMOTION «