PRAHA MÁ NOVÝ BUTIK S ETICKOU MÓDOU A VEGAN OBUVÍ

Obchod s etickou módou a veganskou obuví EtikButik se na začátku srpna otevřel v nových prostorách poblíž pražské Náplavky. Butik slouží jako showroom a jako výdejní místo e-shopu etikbutik.cz, zároveň zde jsou k zakoupení aktuální kolekce férových značek.

„EtikButik je alternativou k masovému textilnímu průmyslu a zahrnuje etiku vůči lidem, planetě i zvířatům. Jako spotřebitelé máme moc hlasovat za férovější a ohleduplnější přítomnost a udržitelnou budoucnost, a to právě tím, jaké produkty nakupujeme,” vysvětluje svoji motivaci k otevření prvního veganského a etického obchodu s módou v Praze Oľga Garajová.

Jaký je sortiment?

V EtikButiku nenajdete žádné živočišné materiály. Koupit tu můžete dámské, pánské i dětské oblečení a boty vyráběné za férových podmínek a z udržitelných materiálů, jako je biobavlna, recyklované PET lahve a pneumatiky, ananasové listy nebo korek. Kromě oblečení a doplňků nabízí EtikButik také vybrané produkty pro bezobalovou domácnost a přírodní kosmetiku. Mezi prodávané značky se řadí ArmedAngels, SKFK, Dedicated, Mata Traders, PAALA, Matt and Nat, Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes. 

Abyste dobře trefili

EtikButik najdete na nové adrese Rašínovo nábřeží 54, Praha 2. Otevřeno je od pondělí do pátku od 12 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. „Těšíme se, že nové prostory přilákají do EtikButiku nové zákazníky, ať už to jsou návštěvníci Prahy nebo pražané, kteří chodí na Náplavku třeba na sobotní farmářské trhy,” dodává Oľga Garajová.

Majitelka obchodu Oľga Garajová
Zdroj fotografií: Etikbutik.cz
PROMOTION

Leave a Reply