3 HLAVNÍ TRENDY JARA 2019 Z LONDÝNA

Stručný výtah z toho, co se dělo na Londýnském Fashion Weeku, který uváděl hlavní módní trendy pro jaro a léto 2019. Byť byly kolekce návrhářů opravdu rozmanité, pár podobných myšlenek jsme přeci jen našli. Které?

jarní trendy z londýna 2019 (5)

Velké vzory

Výrazné vzory mají návrháři v oblibě. Tentokrát se v nich shodlo ale více jmen než obvykle. Celoplošné vzory již tradičně ukázala značka Temperley London, tu ráda obléká třeba Kate Middleton. Co do barev i vzorů to pořádně rozbalila i Mary Katrantzou, která se inspirovala sicilskou tématikou.

delpozo , mary katranzu , temperley london
Delpozo, Mary Katrantzou, Temperley London

Teplé odstíny

Hřejivé odstíny jsou jako dělané na studené zimy. Módní návrháři se je rozhodli použít i pro jarní módu. Burberry v odstínech béžové a nude představilo značnou část své kolekce, ostatní do teplých barev oranžové, cihlové, hnědé, žluté a červené zavítali alespoň v pár modelech.

burberry roksanda emilia wickstead
Burberry, Roksanda, Emilia Wickstead

Splývavé sukně

Lehké jarní odívání uvedli ve svých kolekcích snad všichni. Na molo vyslali modelky ve splývavých sukních a lehkých vzdušných materiálech. Do rozvolněné módy se pustila i Victoria Beckham, která v rámci londýnského týdne módy oslavila své desetileté výročí.

alexachung , beckham , burberry
Alexachung, Victoria Beckham, Burberry
Zdroj fotografií: Vogue.com