3 KOMBINACE, VE KTERÝCH VÁM ZARUČENĚ BUDE TEPLO

Zima si s námi hraje. Ostatně, dělá to tak často a ráda. Teď nám možná stačí lehčí kabát a šála, ale až si to tam nahoře zase rozmyslí a sešlou na nás pořádný mráz, máme pro vás tři kombinace oblečení, které vám poskytnou dostatek tepla. A stylu. Samozřejmě.

tipy jak se obléknout v zimě (1)

Kožené kalhoty + huňatý svetr

Kožené kalhoty zahřejí často mnohem víc než běžné džíny, vůbec, když si vyberete takové, které jsou podšity jemným semišem. To je potom teplo! Pro dotažení k dokonalosti doporučujeme přidat trochu oversized (klidně trochu víc) svetr, do kterého se můžete před tou venkovní sybérií zachumlat celá.

tipy jak se obléknout v zimě (5)

Svetrové šaty s rolákem + kozačky nad kolena

Svetrové šaty mají hned několik výhod. Tou první je pochopitelně hřejivost. Druhou, kterou už běžný svetr nabídnout nemůže, je jejich délka, takže v tom příjemném teple se schováte až do poloviny stehen. Pokud se vám podaří najít ideální model s rolákem, únik tepla už hrozí jen přes kolena. No… když je zakryjí vysoké semišové kozačky, vyhrála jste!

tipy jak se obléknout v zimě (3)

Kožená bunda + kabát

Dvojitý zásah. Teď se vám to možná zdá jako nesmysl, ale až uhodí -15 stupňů jako loňskou zimu, kombinace koženého křiváku a elegantního kabátu se vám bude hodit. A to zejména tehdy, když potřebujete dodržet dresscode, a varianta třech svetrů na sobě se vám přeci jen zdá trochu nevhodná.

tipy jak se obléknout v zimě (4)

Zdroj fotografií: pinterest.com