3 ZPŮSOBY, JAK NOSIT BÍLOU KOŠILI

Bílá košile zdaleka nemusí být pouze synonymem pro formální business look. Záleží na střihu, materiálu a také na tom, co k ní obléknete. Výsledných variant je nespočet.

woman posing wearing white dress shirt sitting on window

White shirt & Denim

Nebezpečně dokonalé spojení čistě bílé košile s denimovou bundou, sukní nebo kalhoty vás nepřestane udivovat. Bílá košile s džínami se hodí jak do práce na méně formálnější dny, tak na trávení volného času. Do kanceláře doporučujeme podpatky zatímco na odpoledne spíše pohodlné tenisky. Mile vás překvapí také spojení s džínskou, které je sice už více neformální, ale zas tolik z nás, kdo do práce musí zásadně v kostýmku, asi není, že?

jak se nosí bílá košile (3)

Informal s teniskami

Nemusí to být jen bílé Conversky nebo černé sportovní Nike. Obout k bílé košili můžete snad všechny tenisky, které máte v botníku. Možností je nekonečno. Přesvědčit by vás o tom mohl už jen náš výběr pěti nejzajímavějších outfitů. Jednou můžete bílou košili doplnit semišovými kalhotami do pasu, podruhé koženou minisukní, potřetí kalhoty s puky. Pokaždé nové. Pokaždé své. Pokaždé to má říz.

jak se nosí bílá košile (2)

Na letušku

Bílá košile a vzorovaný saténový šatek? Ano, prosím! Obavy stranou. Ta letuška je jen nadsázka. Nemusíte připomínat ani ji, ani pošťačku za přepážkou, ani paní profesorku, ani chic babičku po sedmdesátce. Saténové šátky můžete nosit v jakémkoli věku a bílá košile je skvělým společníkem. V kombinaci s kostýmkem dostanete stoprocentně business look, s kardiganem a džínami ležérní variantu na každý den.

» Přečtěte si také Jak nosit saténový šátek?

jak se nosí bílá košile (4)

Zdroj fotografií: pinterest.com