4 TRENDY, KTERÉ UDEŘÍ DO KONCE ROKU 2019

Pre-fall kolekce světových módních domů vnáší na světlo světa vzory, střihy a materiály, které se stanou důležitými módními trendy už velmi brzy. Minimálně to očekávají módní analytici. Najdete si mezi nimi i svůj nový oblíbený kousek?

Blondýna v koženém kabátu a šedých mikinových šatech na ulici

Plisovaná sukně

Nemusíte být velkým módním znalcem, abyste si všimli, že plisované sukně se už jednu či dvě sezóny postupně snaží proniknout do našich šatních skříní. V roce 2019 a 2020 se nebudou nosit ryze formálně, náleží k nim tenisky, denim, basic triko nebo klidně kšiltovka.


Čtvercové boty

Tím myslíme způsob zakončení špičky bot u prstů. Z půvabného oválu, který lehce kopíruje tvar nohy, přichází čtverec, který má mnoho specifik. Není tak ladný, občas působí trochu násilně, ale! Přináší větší pohodlí pro vaše nohy. Pokud rádi sledujete trendy, zkoušíte je a tímhle si nejste jisti, připočítejte mu prosím přívětivý fakt vůči vašemu zdraví k dobru. Zatímco v jiných světových státech mohou podobné sandálky obout i za půl roku, pro nás přichází v úvahu zejména lodičky v podobném stylu. I ty přijdou do módy.


Kožený trenchcoat

Kůže (zejména ta umělá) má své místo. Pokrývá spoustu zajímavých a stylových modelů, učíme se ji lépe kombinovat, a proto není třeba se jí vzdát ani na větších kusech, kde bychom od ní ještě před lety dali ruce pryč, zejména pak z důvodu vysoké ceny. Přesnou ukázkou nechť nám je kožený trenchcoat, který influencerky nesvléknou.


Kostka

Kostkované kalhoty a také motiv kohoutí stopy k nám zavítaly již před několika sezónami. Teď velké módní značky vrací do kurzu opravdickou retro kostku, která je součástí rukopisu módního domu Burberry i Chanel.

Zdroj fotografií: pinterest.com , wheretoget.com

Leave a Reply