HNĚDÉ DOPLŇKY HLÁSÍ NÁVRAT NA SCÉNU

O skutečnosti, že hnědá je nová černá, netřeba váhat ani minutu. Nenápadně proplouvá ulicí a strhává na svou stranu každého, kdo o ní jen koutkem oka zavadí. Hnědá zkrátka sluší, to je fakt nadcházející sezóny. A my vám nyní představíme tři hnědé doplňky, bez kterých se váš šatník nadcházející měsíce neobejde.

hnědé doplňky-001

Do každého počasí jedny

Boty jsou základ. Dokáží o jejich majiteli říci nejvíce ze všech doplňků. A proto, jestli tápete, jaké vybrat pro novou sezónu, rozhodně nešlápnete vedle, když vsadíte na hnědou kůži nebo semiš. Stylové jsou všechny od kotníčkových bot přes mokasíny, pantoflíčky až po páskové sandále. Dokonale vám pokryjí celou sezonu od brzkého jara s chladnými rány, až po horké letní dny, strávené v ulicích měst, nebo na pláži.

hnědé doplňky2

Evergreen mezi doplňky

Mezi evergreeny všech doplňků patří jednoznačně pásky. Točí se od sezóny k sezóně, mění svou tloušťku a velikost spony, ale jsou tu s námi stále. Aktuální sezóna vybrala pro svůj pásek jasné parametry. Vzhledem k tomu, že se nám vrátily vysoké pasy a osmdesátky stále frčí, pásky se rozšířily a staly se dominantnější tak, aby se v množství materiálu neztratily a byly svébytným doplňkem, který nehraje žádnou vedlejší roli. Tak nechte své pásky vyniknout a dopřejte jim dostatečnou pozornost.

hnědé doplňky1

Nebojte se být vidět

Móda je hra a jedním z jejích hlavních poslání je dodávat jejímu nositeli originalitu a výjimečnost. Neostýchejte se být nápadnější a vystupte z davu. Tím, že do svého šatníku zařadíte hnědý baret, klobouk, slamáček nebo baker boy hat. Nebojte se tak okořenit outfit, ať jen tak nesplynete s davem.

hnědé doplňky

Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: pinterest.com