JAK NOSIT VZOR MUŠLÍ = NOVÝ TREND LÉTA 2019?

Taky jste si jako malí vozili z letních dovolených u moře mušle a nejrůznější lastury? Nebo jste si domů dokonce dovezli nějaký náramek či náhrdelník z nich vyrobený? Pak ho běžte rychle vyhrabat ze skříně! Mušle a podmořský svět celkově se totiž pomalu ale jistě stávají trendem léta 2019, trendem s velkým T.

Vzor mušlí je v létě 2019 žhavým trendem.

To, že mezi trendy nejen letošního léta patří hlavně přírodní vzory, jako jsou květiny, palmové listy (Ty zažily svůj boom už loni, vzpomínáte?) a samozřejmě zvířecí vzory, není žádnou novinkou. Co ale aktuální zprávou bezesporu je, jsou vzory mušlí a lastur. Pokud jste milovníci módy, nebo alespoň věrní uživatelé Instagramu či Pinterestu, tento trend jste již určitě zaznamenali. Že ne? Nezoufejte, představíme vám ho osobně – i to, kde ho najdete a s čím vypadá nejlépe.

Mušličkové náhrdelníky, náramky i náušnice jsou v roce 2019 maximálně trendy.
Mušličkové náhrdelníky, náramky i náušnice jsou v roce 2019 maximálně trendy!

Šperky

Pokud si netroufáte na oblečení s motivem mušlí a lastur, nebo prostě jenom nevíte, zda je tento trend to pravé pro vás, jsou šperky tím nejjednodušším způsobem, jak to zjistit. V obchodě se porozhlédněte po náušnicích, ať už visacích či klasických peckách, náramcích, náhrdelnících a módních devadesátkových chokers. Ty v kombinaci s jinak jednoduchým outfitem budou vypadat skvěle. Pokud by i toto bylo na vás moc výrazné nebo byste se v tom prostě necítila, zkuste se podívat po takzvaném anklet, česky náramku na kotník. Můžete ho obléct téměř k čemukoli – od boho sukně, přes šaty, šortky až po klasické rifle ohrnuté nad kotníky.

Mušle se nosí také na kotníku!
Mušle se nosí také na kotníku!

Boty a kabelky

I odvětví obuvi a kabelek mušličkový trend zasáhl. Sandálky zdobené mušlemi, kabelky ať už střídmě či výrazně pošity lasturami – oboje vypadá skvěle s minimalistickým letním outfitem. Vezměte si třeba své oblíbené džíny, bílé tričko a doplňte je o vámi zvolenou kabelku s lodičkami nebo sandálky ozdobenými mušlemi.

Oblečení

Oblíbila jste si tento trend? Potom by vám neměla uniknout nejnovější kolekce společnosti Lindex By Malina, která mušličkovými vzory jenom hýří. Jen prosím pamatujte – v jednoduchosti je krása a nic se nemá přehánět. Pokud se pro nějaký doplněk či kousek oblečení se vzorem mušlí rozhodnete, nechte ho vyniknout a jako další k němu volte pouze jednoduché kusy vašeho outfitu.

Lindex by Malina ukázal, jak moc může být vzor mušlí na oblečení trendy!
Lindex by Malina ukázal, jak moc může být vzor mušlí na oblečení trendy!
Tereza Bartoňová
Zdroj fotografií: lindex.com , pinterest.com

Leave a Reply