JAK SE NOSÍ HNĚDÉ SAKO V ZIMĚ, V LÉTĚ, FORMÁLNĚ I CASUAL

Kárované, tvídové, do béžova nebo ze saténu – hnědá všechna tato saka spojuje dohromady v jeden velký módní trend. Minimálně v módě dámské. Způsobů, jak ho obléknout, známe několik. Připraveni?

Rolák a džíny

Jasně, že byste to vymysleli také? To je dobře. V létě s nimi zafungují lodičky, v zimě kotníkové kozačky do špičky a flaušový kabát. Dostanete super hřejivou kombinaci, která navíc bude i super stylová.


Kostýmek a tenisky

Nebojte se při nákupech sáhnout i po stejných kalhotách, které se sakem tvoří kostýmek. Užijete je samostatně v létě ohrnuté s tank topem. Spolu se sakem je můžete nosit i v casual podání – postačí lodičky prohodit za bílé sneakersky.


Slip skirt

Pronikněte do kouzla streetové módy a volnější hnědé sako spojte v jeden model s černou slip skirt, kotníkovými kozačkami a třeba ledvinkou.


Přepásané

Když milujete eleganci, bude vám blízká varianta hnědého kalhotového kostýmku, u kterého volnější sako přepásáte koženým výrazným páskem. Zvolte klidně nepřehlédnutelnou sponu nebo rovnou trendy Gucci pásek.


Na léto

Během typických českých letních dní je ráno při odchodu do práce na holá ramena přece jen chladno. K high-waisted kraťáskům, halence bez rukávů nebo saténovému tank topu hnědé sáčko poslouží skvěle. Volte tenký lehký materiál, který odpoledne můžete složit do kabelky.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply