JAK SE NOSÍ KOŽENÉ KALHOTY

Podzimní počasí nás postupně donutilo kompletně vyměnit šatník. Letní kousky musely ustoupit do pozadí a přednost dostaly pevnější a teplejší materiály a tlumenější barvy. Skvělý prvek podzimního a zimního šatníku tvoří kožené kalhoty. Poskytneme vám dostatek inspirace na to, abyste věděla, jak si vybrat ty správné, a jak je kombinovat.

jak se nosí kožené kalhoty (2)

Obáváte se, že kožené kalhoty nejsou nic pro vás? Třeba vás přesvědčíme, že žijete v omylu. Kožené nebo koženkové kalhoty můžete obléct i bez postavy modelky, stačí vědět, jak je zkombinovat. Silnější postavě prospěje přes kalhoty delší svetr nebo volný kardigan a outfit jako z módního magazínu je na světě. A je jedno, kolik máte kilo.

All leather

Kožené kalhoty se mohou stát samostatným prvkem outfitu, stejně tak jim to ale bude slušet i s koženou bundou, botami nebo kabelkou. Nebojte se jít do celokoženého outfitu, jen pozor na správný výběr kousků. Neuškodí kůži něčím rozbít, efektní způsob jak na to, ukazuje třeba outfit s červenou košilí ležérně ovázanou okolo pasu.

jak se nosí kožené kalhoty (5)

Kontrastní tenisky

Kožené kalhoty a tenisky ztělesňují kombinaci hodnou chození po městě, kafe s kamarádkou i návštěvy fashion weeku. Kombinace nabitá stylem padne všem kategoriím. Pokud saháte po tradičních černých kalhotách, na nohu obujte světle šedé nebo bílé tenisky. Kontrast tím vytvoříte nejen ve stylu, ale i v barvě.

jak se nosí kožené kalhoty (4)

High heels

Luxus kůže doplněný o vysoké podpatky potěší milovnice sexy stylu. Pokud tuto kombinaci vyladíte volnějším svetrem nebo mikinou, rozhodně se není čeho bát a vyrazit tak můžete mezi lidi úplně bez obav z pohoršených pohledů.

jak se nosí kožené kalhoty (3)

Zdroj fotografií: pinterest.com