JAK SE OBLÉKNOUT NA PÁRTY V ROCE 2019

Flitrované šaty, kočičí líčení očí, ankle náramek a honosné drdoly nechte trendům minulým. Letošní plesová sezóna patří detailům. Jaké boty, vlasové doplňky a kabelky letos rozsvítí váš look? My to víme.

Peří kdekoli

Na kabelce, na botách, na tílku, gumičce do vlasů nebo náhrdelníku. Péřové doplňky se hodí k jednoduchým bodycon šatům a také pro ty z vás, které nerady zdlouhavě přemýšlí nad šperkováním svých večírkových outfitů.


Kámen na krku

Vlna vrstvení bižuterie protentokrát zůstane v přístavu casual módy. Na ples se vyzbrojte výrazným šperkem. Stačí jeden náhrdelník s kamenem nebo upravenou drúzou ametystu, křišťálu či jiného z polodrahokamů.


Ozdoby do vlasů

Drobné květiny, které připevníte po celé hlavě vás zbaví často zdlouhavé povinnosti před odchodem na večírek – starosti o vlasy. Ty stačí jen sepnout do culíku nebo vyžehlené přelakovat a zlaté či stříbrné květy strhnou všechnu pozornost na sebe.


No bra

Říkali jsme, že představíme doplňky, se kterými letošní plesovou a party sezónu proplujete stylově. Jeden z těch doplňků bude fajn NEmít – podprsenku. Pod topy s hlubokým výstřihem se nehodí. Jen pozor během tance.


Sametové lodičky

Prim nehrají centimetry. V roce 2019 se nemusíte trápit na dvanácticentimetrových jehlách, větší dojem uděláte na nižším podpatku. Semiš bývá na nošení někdy náročný a pro vydýchané kluby a plesové sály se zas tak nehodí. Na botách ale svou službu vysoké eleganci splní s přehledem.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply