MÓDNÍ BOTY ROKU 2020? ZNÁME JE

Nebojte, baleríny a černé lodičky budou trendy pořád. Vždyť jsou nadčasové. Doplnit je v roce 2020 můžete módními výstřelky, mezi které se například opět řadí žabky, šněrování nebo platformy. Kterému trendu neodoláte?

Žabky

Značka Boss představila své minimalistické provedení bot, které těží z principu žabek – obepínají palec. K tomu hranatá podrážka a téměř kočičí podpatek. Pro někoho hrůza, pro jiného zajímavý trend, co stojí za zkoušku.


Minimalismus

Co nejméně linií, co nejméně zdobení, eliminovat vše, co jde. Pak zbyde bota odpovídající přísným pravidlům minimalismu. Hodit se bude pro věčné milovníky tohoto stylu i tehdy, když potřebujete outfit něčím rozbít.


Loafers s přezkou

Loafers dýchají elegancí a dostatečně dobře dokáží v pracovních outfitech nahradit lodičky i baleríny. Trendy roku 2020 jim přidávají ozdobnou přezku. Někdy se hodí více, někdy méně, ale v nadcházející sezóně na ně bezpochyby patří.


Šněrování

Působivé šněrování vyvolává dojem tanečních piškotů a přitáhne pozornost ke kotníkům. Propadnout mu můžete nejlépe na letních sandálcích. S podpatkem, nebo bez, šněrovačka je vyhoupne o level výš.


Platformy

V čele s Pradou, platforma je zpět na scéně. Nejstylovější varianta bot roku 2020? Loafers s přezkou na platformě, a pokud možno, ještě se vzorem. Pokud do takového modelu půjdete, máte náš obdiv. Aspoň inspirovat se však můžeme všichni.

Zdroj: pinterest.com

A jaké boty zvolit do základního šatníku nebo aby se hodily ke všemu? Koukněte na další články, ať nešlápnete do špatné boty.

Leave a Reply