OBUJTE TENISKY I K FORMÁLNÍMU OUTFITU

Tenisky se před pár lety staly ze sportovní obuvi typem bot, který padne každému a téměř ke všemu. Důkazem toho je i fakt, že sportovně laděné tenisky si můžete s klidným svědomím obout i k formálnějšímu business outfitu. Jak na to?

jak nosit tenisky k formálnímu outfitu (2)

Chino + oversized

Chino kalhoty sice nejsou na zimu ideální, k teniskám do kanceláře se však hodí dokonale. Pokud vám nadřízený nepřikazuje podpatky, ulevte svým chodidlům a dopřejte jim luxus pohodlných tenisek. K chino kalhotám oblékněte třeba volnější sako nebo kabát s výraznými rameny.

jak nosit tenisky k formálnímu outfitu (5)

Pouzdrová sukně + košile

Že tenisky vypadají skvěle k sukni a šatům, už ženy objevily. Teď jen zbývá naučit je nosit je i do kanceláře. Nemusíte obout zrovna ugly sneakers, držte se bílých Conversek nebo černých běžeckých Nike a k pouzdrovému střihu sukně a zakasané košili, vám padnou bezchybně.

jak nosit tenisky k formálnímu outfitu (3)

Sako + svetr

Pokud oblékáte v rámci business dresscodu například černé skinny džíny, halenku a lodičky, hned tak je za tenisky vyměnit nemůžete. Aby z vás převládal formální dojem, oblékněte přes halenku ještě sako a vsaďte na vysoce elegantní tenisky. Jen tak bude váš outfit působit vyváženě.

jak nosit tenisky k formálnímu outfitu (4)

JAKÉ TENISKY VYBRAT?

jak se nosí tenisky formálně

Růžové (nebo černé) Ted Baker 3 799 Kč | Černé adidas Originals 2 699 Kč | Šedé Nike Legend React 2 159 Kč

Zdroj fotografií: zoot.cz , whowhatwear.com , pinterest.com