PRO KTERÉ MÓDNÍ TRENDY VYRAZIT DO SEKÁČE?

Móda chodí ve vlnách, ale to už všichni dobře víme. Proto jsme si posvítili na několik aktuálních módních trendů, které se za námi vrátili z minulosti a proto není problém je hledat v second-handech. Jako bonus je získáte v opravdu původní a ryzí podobě. A nikoho jiného v nich na ulici už asi nepotkáte.

módní trendy ze sekáče

Rovné džíny

Trend skinny je dávno pryč, ale pokud nás už chvilku čtete, tak to moc dobře víte. Právě rovné džíny zastupují trend, který snadno seženete i z druhé ruky. Většinou v sekáči najdete rovné kalhoty ve větší kvalitě a opravdu autentické tak, jak se nosily dříve. Navíc pokud si nejste jisti, že jim propadnete, je jejich pořízení v sekáči skvělý způsob, jak si to ozkoušet.


Šaty v H-střihu

Ženy narozené před rokem 2000 si pravděpodobně ještě pamatují šatovky. Trend, který cloumal už Československem. Nemusely být jen rovné, ale převládaly. Silnější materiál zajistil, že něco vydrží, což bylo žádoucí. Byly dost podobné těm, které jsme vybrali vedle na fotku. Prostě krátké šaty na ramínka, pod které se nosila bavlněná trika. Jsou zpátky v módě. A sekáče jich (snad) budou plné.


Výrazný trenčkot

Obyčejný béžový baloňák koupíte v Zaře. V módě jsou ale trenčkoty, které na ulici jen tak nepřehlédnete. Mohou být dlouhé až do poloviny lýtek a na materiálu se na nich nešetří. Abyste za takový kabát nedala módnímu řetězci několik tisíc a nosila kousek s příběhem, projděte sekáče. Třeba tam na vás takový nějaký bude čekat.


Kožená bundička

Obchody přetékají tenkou koženkou, která nikdy nebude vypadat tak zajímavě jako pevná pravá kůže. Ale co si budeme… nakupovat pravou kůži už dneska příliš in není, zato dávat druhou šanci již vyrobeným kouskům ano. Proto zamiřte mezi stojany second-handů a poohlédněte se po pořádné kožené bundičce, kterou doplníte ripped džíny a biker boots.


Šaty s dlouhým rukávem

Šaty s dlouhými rukávy a nejlépe v květinovém nebo kostičkovaném vzoru vám možná připomenou černobílé fotky vašich maminek možná i babiček zamlada. Vrátily se zpět! Běžné řetězce jsou jich plné, ale ukořistit nějaký statement kousek ze sekáče za dvě stovky zní vždycky jako lepší nákup, nebo ne?

Zdroj fotografií: pinterest.com