SUKNĚ S LEOPARDÍM VZOREM? MUST HAVE LÉTA 2019

Asi byste to nikdy neřekli. Do sebe ani do nás. Že vám budeme tvrdit, jak moc potřebujete sukni se vzorem leopardí srsti. Jenže situace se mění, trendy se mění a pokud vám nechceme ani o jednom lhát, potom je naše zpráva jasná. Sukně s leopardím vzorem patří do vašeho šatníku. A plus na závěr? Unosíte ji i až léto skončí.

leopardí sukně, ratanová kabelka s zlaté doplňky

Do kanceláře i na cesty

Sukni s leopardím vzorem letní trendy dovolují obléknout téměř jakkoli a s čímkoli. Najdete ji v nespočtu verzí, za sebe můžeme doporučit slip skirt, která bude vypadat elegantně a zároveň se vám pod ní dostane trochu vzduchu a vaše nohy budou moci dýchat. Každopádně ideální délka sukně s leopardím vzorem, která se hodí do kanceláře, sahá minimálně pod kolena. Pouzdrový střih nad kolena by spolu s obepnutým vrškem a podpatky mohl vyvolávat laciný dojem.

Přečtěte si také Jak se nosí slip skirt?

Když sáhnete po leopardí sukni z příjemného přírodního materiálu a ve volném střihu, slibujeme, že si ji oblíbíte i na cesty. Párovat se dá nejlépe s černým, bílým a béžovým vrškem. Hodí se k ní tenisky, sandálky i lodičky.

Když se ochladí

Tak se nemusíte vůbec ničeho bát, sukni můžete zkombinovat se svetry, roláky, džínovou bundou i koženým křivákem. Tak moc je univerzální! A tak moc by to do ní nikdo neřekl. Nenechte se zmást zvířecím vzorem, který míváme zafixovaný jako výstřední nebo pouťový. Motiv leoparda se letos nosí zejména v menším měřítku, které mu lacinosti ubírá. Nechte se inspirovat naším výběrem stylových outfitů nebo se po internetu podívejte po vlastních. Ať víte, že se sukně se vzorem leoparda dá nosit se spoustou barev, střihů, bot i doplňků.

A ať můžete konečně přiznat, že vás také vzala za srdce…

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply