ZNÁME MÓDNÍ KABELKY ROKU 2020

Rok 2020 přinese mezi módní trendy hned řadu kontrastů. Nosit se budou naprosto miniaturní velikosti kabelek a potom modely, u kterých byste se počtu X před L nedopočítali.

Micro bags na své popularitě budou stoupat. Tedy pokud je z módního kabelkového trůnu nevystrnadí XXXL totes. Vrátí se do módy retro kabelky a co je jisté? Nudit se s žádnou z trendy kabelek rozhodně nebudeme. Vyloučeno.

XX(X?)L totes

Kabelky, které by shoppery hravě strčily do kapsy. A to doslova. Nemá smysl vyjmenovávat, co všechno by se vám do nich vešlo. Ten seznam byste stejně nedočetli.


Ne tak docela bucket bags

Ty modely bucket bags, které si pamatujeme z roku 2019, můžeme hrdě nosit dál. Módní vlna šplouchá už o něco dál a příliv na břeh nechává vyplavat bucket bags transformované. Ubývá šňůrek, nahrazují je spony, nebo minimalistická zapínání.


Spony

A to raději hned v gigantické velikosti. Ať je nikdo nepřehlédne! Výběr kabelek se sponou se rozpíná, a proto si můžete zvolit, je-li vašemu vkusu bližší decentní moderní spona (kterou jsme vybrali my), nebo raději nějakou pořádnou. Velkou. Retro.


Micro & tiny

Tak maličké, že do nich schováte pouze rtěnku a klíč. Nezbývá než přiznat, že praktičností příliš neoplývají, ale viděli jste (v módě) někdy něco roztomilejšího?


Florální vzory

Květinové motivy dostávají punc moderní doby, když je návrháři jako třeba Anna Sui (na fotce) nebo Tory Burch používají pro dozdobení ženských drobných kabelek.


Čas na změnu

Louis Vuitton kabelky patří mezi nejfalzifikovávanější na světě. Jsme přesvědčeni, že tenhle model poznají od fakeu jen opravdoví módní fajnšmekři. Těm, kteří po LV kabelce koukají, ale nechce se jim jít mainstreamovou cestou, vyšel Vuitton náramně zábavně vstříc. Tradiční vzor, kvalita a na ní VHSky. Nápad, který ceníme.

Zdroj fotografií: stylecaster.com,
whowhatwear.co.uk, cosmopolitan.com

Leave a Reply