NEJKRÁSNĚJŠÍ AROMALAMPY DO VAŠEHO INTERIÉRU

Podzimní čas nám připomněl, že zase nastává období, kdy si můžeme domov provonět nádhernými vůněmi. A proč stále kupovat nové a nové svíčky, když skvěle poslouží jedna aromalampa a vonné vosky? Přicházíme s top pětkou aromalamp, které dokonale rozzáří váš interiér.

aromalmpa

Ashleigh & Burwood London Lunar Eclipse

Aromalampa od anglické značky Ashleigh & Burwood potěší milovníky barevné mozaiky. Je seskládána z fialových, modrých a zelených sklíček, které úžasně ožijí po rozpálení svíčky uvnitř. Koupit ji můžete na Notinu.

ashleigh-burwood-london-lunar-eclipse-sklenena-aromalampa___4

Mentolová aromalampa ve tvaru lišky Dakls

Pro hravé povahy přinášíme tip na aroma lampičku ve tvaru lišky. Pochází od značky Dakls, která se zabývá zábavnými a roztomilými bytovými doplňky a dekoracemi. Kromě mentolového odstínu je k sehnání také v růžové.

3265862

Mastková aromalampa – sluneční design

Aromalampa vyrobená z mastku ohromí milovníky přírodních bytových doplňků. Mastek je relativně měkký kámen, který používali už staří Vikingové na výrobu nádobí nebo šperků. Lampa má vyřezávaný motiv slunce, který bude kouzlit na vašich zdech krásné stíny.

esen_aromalampa_slun_2_z1

YANKEE CANDLE Gold and Pearl aromalampa

Teplé tóny zlaté, oranžové a žluté se studenými metalickými odlesky rozproudí hřejivou atmosféru ještě o něco lépe. Navíc vašemu interiéru dodá naprosto jedinečný dotek luxusu.

21133

Ashleigh & Burwood Dark Magic

Lesklá černá a jiskřivá stříbrná se spojily v další aromalampě výrobce Ashleigh & Burwood. Bude vhodným bytovým doplňkem pro ty z vás, kteří ladí interiér do neutrálních tónů bílé či šedé. Tak nejlépe vynikne.

ab_mbcla-666_l

» Přečtěte si také Provoňte si domov podzimem

Zdroj fotografií: Zoot.cz , Yankeesvicky.cz , Bombastus.cz , Notino.cz