PRAVDA O TOM, JESTLI FUNGUJÍ WELLNESS ČAJE

Vyzkoušeli jsme je. Poctivě si v redakci dali několikatýdenní očistné kúry, abychom si mohli být jistí, jaký názor si na zázračné účinky, které wellness čaje slibují, udělat.

Stres, kolísání váhy, špatná pleť, dysbalanc – bylo toho prostě moc a tak jsme se rozhodli pro Teatox. Prostě čajový detox. Ve spolupráci s Biorganicou si vybrali čaje na míru namíchané naším obtížím a začali poctivě pít každý den a pozorovat změny.

Daily Balance

Čaj určený pro zklidněných náročných dní s chutnou citronovou trávou, která napomůže koncentraci a zázvorem, který předchází kardiovaskulárním problémům i podporuje obranyschopnost.

Co na něj říkáme?
Příjemná vůně i chuť citronové trávy potěší, když už všechno přerůstá přes hlavu. Aby člověk pořádně zabojoval se stresem, pouhé pití čaje Daily Balance asi stačit nebude. Příště zapojíme více klidových aktivit a uvidíme, zda opravdu dopomůže k odbourání stresu.


Pure Beauty

Chuť bílého čaje a mrkve spolu s přidaným speciálním čajem pu-erh slibuje pročištění krve, úlevu od těžkých nohou a podpoření správné funkce ledvin a vylučovacího systému.

Co na něj říkáme?
Mohli bychom to napsat rovnou, ale budeme vás chviličku napínat. Po jeho pití ubylo nežádoucího akné, opravdu odvodňuje a zaznamenali jsme i několikakilogramový úbytek na váze. Takže ano, teď už to řekneme – funguje na 100 %!


Yoga Spirit

Levandule má působit pozitivně na klidný spánek, heřmánek zlepšuje náladu, fenykl detoxikuje. Celkově je čaj namíchán tak, aby souzněl s meditací a kdykoli během dne zklidnil vaši mysl.

Co na něj říkáme?
Když se zamilujete do jógy, prostě k ní chcete pít jógový čaj, to dá rozum. Pili jsme ho vždy po cvičení, v příjemné náladě, kterou udržel i nadále. Na chuť je trochu výraznější, nejvíce je poznat fenykl a heřmánek, se kterými pokud si nerozumíte, nebudete s čajem kamarádi.

Za možnost vyzkoušet čaje a za použité fotografie děkujeme biorganica.cz.

Leave a Reply