STYLOVÉ KAVÁRNY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH: CAFÉ DATEL, ESENCE, KAFE OKOLO

Příjemná obsluha, útulné prostředí a výborná káva – základní body, které by měla splňovat každá kavárna. Pár kaváren má však i další věci navíc! Které z budějovických kaváren vytváří místo s osobitou atmosférou a prostě je musíte navštívit?

Café Datel

Pokud pocházíte z jihu naší republiky museli jste o Datlovi alespoň jednou něco zaslechnout.  Ať už v Českých Budějovicích bydlíte, nebo jen projíždíte okolo, zaručujeme, že pokud se v kavárně Datel zastavíte, nebudete litovat. Moderní minimalistický interiér s veselými detaily například v podobě dinosaurů si vás získá na první pohled. Stálá i sezónní nabídka a úžasní zaměstnanci, které je radost pozorovat při práci. Zkrátka podnik s duší.

Esence Café

Moderní kavárna přímo v srdci města s širokou nabídkou snídaní až do 14 hodin. Ideální místo pro kavárenské povaleče, kteří začnou odpolední kávou a nebojí se ji protáhnout až do večerního vína. Široká nabídka výborného jídla od zákusků až po hlavní chod. Pro svůj relax si můžete vybrat místo s výhledem na náměstí, nebo se schovat do tmavších koutů kavárny a užívat si vlastní klid.

Kafe Okolo

Stav se pro kafe, když půjdeš okolo. Úžasné místo pro získání kávy s sebou a něčeho malého na zub. Příjemná obsluha, která s vámi ráda prohodí pár slov a zlepší vám den zaručena! Minimalisticky laděné kavárenské okénko s širokou nabídkou a šikovnými baristy si zaslouží vaši pozornost a pár minut času. 

Zdroj fotografií: Facebook.com/cafedatel, Facebook.com/cafeesence, Facebook.com/kafeokolo

Leave a Reply