O NÁS

Jak jsme založily Design Avenue

Design Avenue jsme založily v létě 2018. Vedlo nás k tomu několik důvodů, které nás spojovaly. Prvním byla láska k módě. Druhým touha dělat módní online magazín trochu jinak. A potom jsme toho už obě měly dost – nechtěly jsme být svazovány pravidly a vydávat články o nekvalitním zboží jenom proto, že za ně někdo zaplatil. 

O čem píšeme

Proto v rámci našeho vlastního magazínu, který se řídí našimi pravidly, rády podporujeme značky organické kosmetiky, české návrháře, designéry a jiné unikátní projekty. A rády pravidla porušujeme. Protože ne vždy se dá všechno vejít do křivek návštěvnosti, částek na fakturách a míry okamžitého opuštění. Zveme vás na procházku, během které můžete nakouknout pod nůžky módním návrhářům, do dílen designérů a přivonět si k bylinkám kosmetických značek. Kde to všechno najdete? Přeci na Design Avenue. 

Objednané a financované články označujeme vždy na konci jako ADVERTORIAL (dříve PROMOTION).

Články zpracované na základě podkladů od agentur nebo samotných značek, které jsou plně v naši režii, ale nefinancované, označujeme jako PR ČLÁNEK

Články, pro které nám byly zdarma poskytnuty produkty na testování, ale výstup není financován, označujeme jako NEZÁVISLÁ RECENZE.

Tiskové informace, náměty i obchodní nabídky můžete posílat na:
info@designavenue.cz.


Žaneta

Po vystudování střední oděvní školy šla různými cestami, ale nakonec se opět k módě vrátila. Obchodně řídila zavedený módní web, ale rozhodla se jít zase vlastní cestou. Dnes na pozici manažerky Design Avenue vyřizuje spolupráce, inzerci a je pořád k dispozici na mailu i telefonu, to proto, aby vše fungovalo tak, jak má. Ve volném čase ráda šije a tráví čas se svým synem.

Veronika

Lásku k módě, která se projevovala odmala, mohla konečně pořádně uplatnit, když začala pracovat jako módní redaktorka. Za pár let se přesunula na pozici Content & Human manager, kterou ale zanedlouho opustila. To proto, aby ji mohla konečně začít dělat naplno. Ale jinde – na svém. Dnes se stará o obsah celého webu, jeho směrování a drží ochranná křídla nad začínajícími redaktorkami.


S radostí, přesvědčením a vděčností spolupracujeme s:


Bavilo by vás pro nás psát?

Pojďte do toho. Tým neustále rozvíjíme. Nabídneme vám relevantní zpětnou vazbu k vašim článkům, vezmeme vás na módní přehlídky a markety, seznámíme s českými návrháři a ukážeme vám, jak funguje redakce módního webu.

Nemusíte mít roky zkušeností. Mnohem důležitější je láska k (české) módě, zájem psát a chuť být součástí mladého magazínu.

Tak co? Jdete do toho s námi?

Napište na: info@designavenue.cz